Jaunums!

„Zem skaistām kleitām ir jābūt arī skaistai veļai.” /Keita./

ROSME ir uzsākusi sadarbību ar latviešu modes dizaineri Keitu, kas radījusi jauno 2016. gada pavasara / vasaras kolekciju. Tā apvieno ROSME vērtības ar jaunu redzējumu par mūsdienīgas sievietes ideālo apakšveļu.

Esam sagādājuši īpašu pārsteigumu - vēl šajā gadā visos ROSME veikalos būs pieejamas jau pirmās dizaineres radītās svētku kolekcijas. Keita for ROSME kolekcijas raksturo moderns dizains un fukcionalitāte, tās tapušas, ievērojot jaunākās tendences materiālu un konstruktīvo risinājumu izvēlē.

keita.jpg

Keita ir viena no spilgtākajām savas paaudzes latviešu modes dizainerēm, kas pēdējos 17 gadus par savām mājām ir saukusi Londonu. Viņa ir šobrīd vienīgā latviešu modes dizainere ar Londonas Svētā Martina modes koledžas bakalaura grādu vīriešu un maģistra grādu sieviešu modes dizainā. Viņas radītā zīmola 030470 apģērbu kolekcijas iegādājamas ekskluzīvos modes veikalos Londonā, Ņujorkā, Tokijā un Maskavā.

Keita darinājusi tērpus vairākām Nacionālā teātra, Dailes teātra un Jaunā Rīgas teātra izrādēm, kā arī operai Manona Lesko un filmai Seržanta Lapiņa atgriešanās. 2013. gadā viņas radītajos uzvalkos un kleitās uz skatuves kāpa arī Dziesmu svētku virsdiriģenti.